کلینیک روانشناسی نسیم روان
http://www.dabi.ir/nasimehravanکلینیک روان‌شناسی نســـــــــــــــــــــیم‌روان

اولین مرکز طرحواره درمانی کـــــودکــــــــــــ و نــــــوجــــــوان

         02188275383  02188275382    ۰۹۳۵۲۱۷۳۷۳۱

آدرس : تهران، منطقه 2، محله گیشا، کوی نصر (گیشا) ،
         بین خیابان هفدهم و نوزدهم، پلاک  256


اولین مرکز طرحواره درمانی کودک و  نوجوان   طرحواره درمانی از جدیدترین و کارآمدترین سبکهای درمان است که در سالهای اخیر ، بین درمانگران و درمانجویان بسیار محبوب و مقبول بوده است . یانگ مبدع طرحواره درمانی قصد داشت روشی تلفیقی از کلیه ی تکنیکهای کارآمد درمان برای درمان اختلالات مقاوم به درمان ایجاد کند ، که منجر به ابداع طرحواره درمانی شد. طرحواره درمانی کودک و نوجوان در کلینیک  نسیم روان برای اولین بار بصورت متمرکز بعنوان سبک درمان جدید برای کودکان و نوجوانان مورد کاربرد قرار گرفته تا روشی کارآمد برای ممانعت از شکل گیری طرحواره های ناکارآمد باشد.

نوروفیدبک

به نظر می رسد که نظام مراقبت و سلامت در قرن بیست و یکم به سمت ابزار ارزیابی رایانه‌ای پیش می‌رود
نوروفیدبک یک فناوری رایانه‌ای است که با تجهیزات تکمیلی می‌تواند فعالیت مغز را ارزیابی کند.
این کار به مراجع کمک می‌کند که از ذهن خود به عنوان وسیله‌ای در جهت خودتنظیمی پیش برود .

ما در کلینیک نسیم روان با به کارگیری این تکنولوژی نوین
سعی در یاری رساندن به مراجعان محترم داریم .


زوج درمانی و طلاق
کودک و نوجوان
وسواس و اضطراب
افسردگی
مرکز مشاوره و روانشناسی در گیشا
دارای مدرک بین المللی درمان موج سوم ،
طرحواره درمانگر
ارشد روانشناسی
کلینیک مشاوره و روانشناسی "نسیمِ روان"
واقع در گیشا

مشاوره های روانشناسی یکی از خدماتی است که توسط متخصصین روانشناسی به افراد در سنین مختلف ارائه می شود و این مشاوره ها در زندگی و عملکرد افراد تاثیرات مثبتی می گذارد.مشاوره ها می تواند در موضوعات مختلفی مانند مسائل اجتماعی، شخصی، زناشویی، تحصیلی، شغلی و .... باشد. افراد می توانند در زمانی که درگیر مشکلات عاطفی و روانی هستند و نمی دانند که به چه طریقی مشکلات خود را حل کنند، بهتر است از مشاورین متخصص و مجرب کمک بگیرند.
مرکز مشاوره و روانشناسی در گیشا
مرکز مشاوره و روانشناسی در گیشا ، یکی از مواردی که در تمام دوران زندگی فرد به آن نیاز دارد، مشاوره های روانشناسی می باشد. افراد ممکن است در دوره های مختلف زندگی با مشکلات، چالش ها و یا بحران هایی مواجه شوند که خود به تنهایی نتوانند آنها را حل و فصل کنند. در این مواقع حضور یک مشاوره روانشناسی مجرب می تواند بسیار موثر باشد. مشاوره هایی که در مرکز مشاوره روانشناسی در گیشا ارائه می شود، در زمینه ها و موارد مختلفی می باشد که برخی از آنها عبارتند از: رفع اختلالات شخصیتی، کنترل استرس، مدیریت زمان، خودشناسی، افزایش اعتماد به نفس، کشف استعدادها، مشکللات تحصیلی و مسائل شغلی.
در صورتی که به مشاوره در خصوص موضوعات مختلفی نیاز دارید، مرکز مشاوره و روانشناسی در گیشا می تواند به شما در موارد مختلف کمک کند. جهت رزرو وقت می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
کلینیک روانشناسی در گیشاکلینیک روانشناسی در گیشا ، بسیاری از افراد حتی افراد تحصیل کرده در مقابل مشاوره های روانشناسی مقاومت کرده و تصور می کنند که خود به تنهایی و بدون کمک گرفتن از مشاورانی که متخصص هستند، می توانند مسائل، چالش ها و بحران های زندگی خود را حل کنند در صورتیکه اگر به تنهایی تصمیم بگیرند، ممکن است به مشکلات و نتایج جبران ناپذیری برسند. خدماتی که در کلینیک روانشناسی در گیشا به افراد در سنین مختلف ارائه می شود، زمینه های مختلفی را شامل می شود. مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره زناشویی، مشاوره تحصیلی، مشاوره بالینی، مشاوره فردی، مشاوره جنسی و سکس تراپی، مشاوره طلاق، مشاوره خانواده، مشاوره نوجوان، کارگاه روانشناسی، مشاوره شغلی، نوروفیدبک و مشاوره تلفنی از خدمات این کلینیک می باشد. مشاورانی که در این مرکز به ارائه خدمات می پردازند، دارای سالها سابقه کار درخشان هستند که می توانند در تمامی امور به مراجعه کنندگان خدمات شایانی ارائه دهند. برای آشنایی بیشتر با خدمات، نحوه دریافت خدمات و همچنین رزرو وقت می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
کلینیک مشاوره در گیشا
کلینیک مشاوره در گیشا ، همیشه پیدا کردن یک مشاوره ازدواج برای افرادی که می خواهند وارد زندگی زناشویی شوند، دغدغه بوده است زیرا این مشاوران نقش بسیار مهمی در زندگی آینده شخص ایفا می کنند. در این جلسات، زوجین به کمک مشاوره می توانند به یک شناخت نسبی از هم برسند و با بررسی روحیات و ویژگی های شخصیتی توسط مشاور تا حدودی به این نتیجه می رسند که آیا می توانند با هم یک زندگی موفقی را آغاز کنند یا خیر. یکی از مواردی که می تواند جلسات مشاوره را با موفقیت به اتمام برساند، راحتی زوجین با مشاور یا درمانگر است. مواردی که مشاوره ازدواج در جلسات به آنها می پردازد عبارتند از: یادگیری چگونگی بحث در مسائل مالی، چگونگی ارتباط موثر، مهارت حل کردن مسئله، توقعات در زندگی زناشویی، اهداف زندگی مانند تمایل به داشتن فرزند و نوع تربیت او. برخی از افراد ممکن است در طول زندگی زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که خود به تنهایی نتوانند آنها را حل و فصل کنند در این مواقع حضور یک مشاور متخصص و کاربلد می تواند بسیار کمک کننده باشد یکی از خدماتی که در کلینیک مشاوره در گیشا به مراجعه کنندگان ارائه می شود، مشاوره ازدواج می باشد. در این مرکز مجموعه ای از متخصصین که فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر می باشند، با داشتن سالها سابقه کار درخشان و استفاده از روش های جدید و پیشرفته می توانند مشاوره های مطلوبی را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. جهت رزرو وقت می توانید با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.
مشاور در گیشا
مرکز مشاوره در گیشا ، خدمات مختلفی به مراجعه کنندگان داده می شود که عبارتند از:
مشاوره شغلی: مشکلات شغلی یکی از مواردی است که بسیاری از افراد ممکن است با آن روبرو شوند. مشاوره شغلی در مواردی مانند استرس محل کار، انتخاب و یا تغییر دادن شغل و یا از دست دادن شغل می توانند به فرد کمک بسیار زیادی کند تا او بتواند از اینگونه بحران ها سربلند بیرون بیاید.
مشاوره تحصیلی: افرادی که در دوران تحصیل هستند برای موفقیت بیشتر و یا رفع مشکلاتشان به مشاور نیاز دارند تا بتواند در دروس خود بهتر عمل کنند. یک مشاوره تحصیلی می تواند به محصل مواردی مانند روش های مطالعه، افزایش تمرکز، انتخاب رشته، ترک کردن عادت های نادرست درس خواندن را آموزش دهد.
روانشناسی صنعتی و سازمانی: روانشناسانی که در زمینه های صنعتی و سازمانی فعالیت می کنند، به افراد کمک می کنند تا در محیط کار عملکرد بهتری داشته باشند.
تست روانشناسی و روانسنجی: در مرکز مشاوره در گیشا برای سنجش ساختارهای روانشناسی از آزمون های روانشناسی استفاده می کنند. از این تست ها برای سنجش صفاتی مانند برونگرا و یا درونگرا بودن افراد، هوش هیجانی، علائمی مانند افسردگی یا اضطراب، مهارت حل مسئله و ... استفاده می شود.
مشاوره فردی : در بسیاری از موارد افراد ممکن است دچار مشکلاتی شده و یا در شرایطی قرار بگیرند که خود به تنهایی نتوانند آنها را حل کرده و تصمیم درستی بگیرند. در این زمان یک مشاور کاربلد و متخصص می تواند یاری گر بسیار خوبی در این راه باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا رزرو وقت می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
روانشناس در گیشا
روانشناس در گیشا ، یکی از مزیت های روانشناس در گیشا استفاده از مشاوران کاربلد و مجرب می باشد. روانشناسی می تواند مورد اطمینان باشد که علاوه بر مجرب و متخصص بودن از روش های نوین روانشناختی استفاده کند. روانشناس در گیشا می تواند خدماتی مانند مشاوره کودک و نوجوان، نوروفیدبک، بایوفیدبک، کارگاه روانشناسی، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، مشاوره بالینی، مشاوره زناشویی، مشاوره شغلی، مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و ... را به مراجعه کننده ارائه دهد. جهت ارتباط با روانشناس در گیشا می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
بهترین مرکز مشاوره در گیشا
بهترین مرکز مشاوره در گیشا ، پیدا کردن یک مرکز مشاوره که بتواند به شکل تخصصی و با وجدان کاری بالا به مراجعه کنندگان خدمات مناسبی را ارائه دهد، کار آسانی نیست و نیاز به تحقیق و پرس و جوی فراوانی دارد تا بتوان چنین مرکزی را پیدا کرد. اگر مشاوره از تخصص و تجربه بالایی برخوردار نباشد، ممکن است راهکارهایی را به افراد ارائه دهد که علاوه بر اینکه مشکل او را حل نکند، به مشکلات او نیز اضافه کند و هم اینکه زمان و هزینه ای که در این راه صرف کرده اند هم سوخت می شود. بهترین مرکز مشاوره در گیشا با داشتن بهترین و مجرب ترین روانشناسان که دانش آموخته دانشگاه های معتبر می باشد، می تواند در تمامی زمینه های روانشناسی در تمامی سنین به افراد راهکارهای مناسبی را ارائه دهد.
طرحواره درمانی در گیشا
طرحواره درمانی در گیشا ، طرحواره یکی از رویکردهای درمانی می باشد که برای درمان اختلالات شخصیتی که به روش های درمان کلاسیک پاسخی نداده اند بکار می رود. طرحواره باعث می شود تا ما به یک مطلب خاص توجه کنیم. طرحواره باورهای ناخودآگاهی هستند که هیجان ها و رفتارهای افراد را شکل و قالب می دهند و حتی در مواقعی آنها را ایجاد می کنند. در واقع طرحواره ها موجب می شوند تا ما از اتفاقات اطراف و احساساتمان نتیجه گیری های خاصی داشته باشیم. این نتیجه گیری ها موجب می شود که ما یکسری احساسات اعم از مثبت و منفی در خود احساس کنیم و بعد از آن به جهت برطرف کردن و از میان بردن آنها به کارهایی روی بیاوریم که در نهایت به ضررما تمام شود. طرحواره درمانی روشی است که برای از بین بردن اختلالات شخصیتی و روانی بکار گرفته می شود. این روش، یکی از روشهای نوین روان درمانی می باشد که دارای سه نوع طرحواره های ناسازگار اولیه، ذهنیت های طرحواره ای و سبک های مقابله ای می باشد. طرحواره درمانی در گیشا یکی از خدمات این مرکز می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. کلینیک روانشناسی نسیم روان در گیشا اولین مرکز طرحواره درمانی کودک در ایران می باشد.تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات