مرکز توانبخشی، گفتار و زبان پژواک
http://www.dabi.ir/goftardarmanipejvak


pejvak88.ir

                              مرکز توانبخشی شنوایی، گفتار و زبان  پـــــژواک
                    09905324102-77813477

         تهران - خيابان دماوند - بعد از ایستگاه داریوش به سمت شرق-پلاک۸۶

برخی تصور میکنند گفتاردرمانی فقط به ارزیابی و درمان مشکلات تلفظی یا لکنت میپردازد، اما این ‌حیطه از خدمات توانبخشی، طیف فعالیت گسترده تری را در بر میگیرد.
کلینیک گفتاردرمانی پژواک با 11 سال تجربه کاری و با حضور تیم چندتخصصی، آمادگی کامل در زمینه ارزیابی، درمان و مشاوره توانبخشی اختلالات زیر را دارد:

  • لکنت و ناروانی گفتار در کودک و بزرگسال
  • تاخیر در رشد گفتار و زبان
  • اختلالات تلفظ و صداهای گفتاری
  • اختلالات یادگیری و مشکلات خواندن و نوشتن
  • مشکلات گفتار و زبان ناشی از آسیب شنیداری(کاربر کاشت حلزون و سمعک)
  • اختلالات دوران رشد و طیف اُتیسم
  • اختلالات صوت (صوت‌درمانی)
  • اختلالات ناشی از آسیب مغزی (زبان پریشی یا آفازی)
  • مشکلات بلع
  • امکان انجام جلسات مشاوره، ارزیابی و توانبخشی به صورت آنلاین

خدمات این کلینیک شامل گفتاردرمانی، بازی درمانی، روانشناسی، تربیت شنوایی، فرزندپروری، تست هوش و... می باشد.
پشتوانه ما همواره رضایت بیماران از روال کار کلینیک، رعایت اخلاق حرفه ای، برخورد حرفه ای، بهره گیری از مزیتهای تیم چندتخصصی در روال توانبخشی، پیگیری حرفه ای بیمار و آرامش موجود در فضای کلینیک می باشد.
مرکز توانبخشی شنوایی، گفتار و زبان  پژواک به عنوان یک مرکز خانواده و کودک کم شنوا از بهمن ماه 1388 با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران شروع به کار کرد.

از سال 88 تاکنون این مرکز با پذیرش کودکان کم شنوا از طرف سازمان ها و نهاد های مختلف مانند سازمان بهزیستی، گروه های آموزشی دانشگاهی، بیمارستان های کودکان و همچنین به طور ویژه از مراکز کاشت حلزون و سایر کلینیک های توانبخشی و شنوایی نقش مهمی را در توانبخشی کودکان کم شنوا ایفا کرده است.

همچنین در راستای همکاری فعال مرکز با طرح ملی غربالگری شنوایی کشور و همچنین تلاش برای افزایش آگاهی تیم های پزشکی و توانبخشی این مرکز توانست گام مهمی را در زمینه مداخله زودهنگام نوزادان کم شنوا بردارد.

مرکز پژواک توانست در چند سال فعالیت خود، بخش قابل توجهی از فعالیت ها و همکاری های خود را به مراکز کاشت حلزون کشور اختصاص دهد و متخصصین این مرکز در تیم کاشت حلزون بیمارستان لقمان حکیم فعالیت دارند.  کودکان کم شنوا با کاشت حلزون از بیمارستان های مختلف کشور در این مرکز پذیرش و تحت دریافت خدمات توانبخشی قرار می گیرند. در همین راستا از سال 1394 مرکز پژواک به عنوان بخش توانبخشی کاشت حلزون بیمارستان لقمان حکیم انتخاب گردید. تماس با ما
پرفروشترین ها
نظرات

برخی از کلمات کلیدی ثبت شده توسط فروشگاه

مرکز و مجتمع توانبخشی  -  کاردرمانی و توانبخشی  -  کاردرمانی جسمی و ذهني  -  کاردرمانی گفتاردرمانی   -  گفتار درمانی  -  کاردرمانی  -  کاردرمانی و گفتاردرمانی  -  اختلال یادگیری  -  گفتاردرمانی،کاردرمانی  -  گفتار درمانی  -    -  کاردرمانی و گفتاردرمانی  -   کلینیک رسش   -   کاردرمانی  -   کلینیک توانبخشی  -   رسش   -   کاردرمانی رسش   -   گفتاردرمانی رسش   -  کلینیک توانبخشی رسش  -   مرکز توانبخشی رسش  -