از طریق ایمیل یا تلگرام عضو شوید تا هیچ تخفیفی را از دست ندهید
تلفن خرید و پشتیبانی :  مستقیم :  44386614-021   

تخفیف های پرفروش

آفرهای خدمات

آرایش و زیبایی

خانه و آشپزخانه

ورزش و سلامت

پوشاک و شخصی

کودک و نوجوان

روش‌های پرداخت

1- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که ساکن تهران هستند و تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، دابی این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.
با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند و برنده یکی از جوایز دابی باشند.

2- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها تهران است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دابی دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند. با این حال، یادآوری می‏‌شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏‌تر و دارای مزیت امکان شرکت در قرعه کشی ماهانه دابی است.

3- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی دابی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (خود پرداز) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. بعد ازواریز کردن وجه سفارش به شماره حساب اطلاعات فیش واریزی خود را ثبت مینمائید.

پرداخت به صورت كارت به كارت

پرداخت به صورت كارت به كارت (کلیه کارت ها بنام سید هادی کاظمی)
شماره كارت : 1. بانک ملت 6104337214921452
2. بانک پارسیان 6221061053770964
3. بانک ملی 6037991309557944
4. بانک اقتصاد نوین 6274129009315162
برای تکمیل فیش واریزی نیازمند تکمیل اطلاعات زیر میباشید
* نام بانک
* تاریخ فیش
* مبلغ واریز
* شماره فیش
* کد رهگیری

4- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران دابی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ پارسیان در سایت دابی شاپ و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت دابی انجام دهند، می‌توانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کرده، برنده یکی از جوایز دابی شوند.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم دابی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
1- شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
3- کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
4- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت از طریق تبدیل امتیاز به شارژ نقدی

در این روش کاربر می تواند با جمع آوری امتیازاتی که از خریدهای قبلی خود در دابی کسب کرده است با تبدیل آن امتیازات به شارژ نقدی خرید خود را با استفاده از گزینه پرداخت از طریق شارژ حساب انجام دهند لازم به ذکر می باشد که برای انجام این مراحل ابتدا بعد از وارد شدن به پروفایل خود به قسمت شارژ حساب مراجعه کنید و گزینه آخر تحت عنوان پرداخت از طریق تبدیل امتیاز به شارژ نقدی را انتخاب نمایید.
حداقل امتیازی که میتوانید به شارژ حساب تبدیل کنید 1500 امتیاز به مبلغ 6500 تومان و حداکثر امتیاز آن 20000 با ارزش مبلغ 150000 تومان می باشد . (در صورت مجاز به انتخاب هر کدام از آیتم ها امکان انتخاب سمت راست آن ها فعال خواهد شد ) در نهایت با فشردن دکمه ثبت امتیاز شما به شارژ حساب تبدیل خواهد شد .

پرداخت از طریق شارژ حساب :

کاربران گرامی می توانند در حین عملیات ثبت سفارش کالای خود از دابی، با انتخاب گزینه پرداخت از طریق شارژ حساب کالای خود را خریداری کنید . بدین منظور می توانید بعد از وارد شدن به پروفایل شخصی خود جهت افزایش شارژ حساب از چهار طریق اقدام به افزایش شارژ نمایید :
1-پرداخت به صورت آنلاین در این روش پس از پرداخت مبلغ حساب شما به صورت آنی شارژ شده و می توانید بلافاصله خرید نمایید.
توجه : پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد
2- پرداخت از طریق تبدیل امتیاز به شارژ نقدی ( در آیتم قبل توضیح داده شد )
3-پرداخت به صورت کارت به کارت با توجه به شماره کارت های اعلام شده در این آیتم می توانید با مراجعه به خودپرداز ها، مبلغ مورد نظر خود را به یکی از آن ها واریز نمایید . در نهایت باید اطلاعات فیش خود را اعم از نام بانک ، تاریخ فیش، مبلغ واریز، شماره فیش، کد رهگیری وارد نمایید و دکمه ثبت را فشار دهید تا حساب شما شارژ شود .
4-پرداخت از طریق مراجعه به بانک در این قسمت با در اختیار داشتن شماره حساب بانک اقتصاد نوین می توانید مبلغ مورد نظر خود را به حساب واریز نموده و بعد اطلاعات فیش خود را اعم از نام بانک ، تاریخ فیش، مبلغ واریز، شماره فیش، کد رهگیری واردنمایید و دکمه ثبت را فشار دهید تا حساب شما شارژ شود .