از طریق ایمیل یا تلگرام عضو شوید تا هیچ تخفیفی را از دست ندهید
تلفن خرید و پشتیبانی :  مستقیم :  44386614-021   

تخفیف های پرفروش

آفرهای خدمات

آرایش و زیبایی

خانه و آشپزخانه

ورزش و سلامت

پوشاک و شخصی

کودک و نوجوان

روش های ارسال

دابی تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.
در صورتی که سفارش تا ساعت 16 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده خواهد شد.(سفارشاتی که قبل از ساعت 14 ثبت شده باشند در اولویت می باشند) سفارش‌هایی که بعد از ساعت 16 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال می‌شوند. ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید همچنین شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل و نقل واسطه نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

شرایط ارسال به :

1- محدوده خارج از شهر تهران: برای شما که ساکن شهرستان می باشید، کالاهای سبک از طریق شرکت پست به دستتان خواهد رسید. برخی کالاهای سنگین و وزن دار، از جمله انواع لوازم خانگی توسط تیپاکس ارسال خواهد شد که هزینه ارسال در این روش برحسب وزن کالا و مسافت ، متغیر بوده و به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) صورت می گیرد. البته مشتریان باید از وجود مراکز تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمایند.
با انتخاب نوع پست سفارشی، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 5 تا 10 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد، همچنین با انتخاب پست پیشتاز زمان تحویل به 2 روز خواهد رسید. تیم ارسالات ما هر روز ساعت 15 ظهر مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. همچنین تیم خدمات مشتریان دابی کد رهگیری کالا را بعد از ارسال می توانند به مشتریان عزیز ارائه دهند تا شما بتوانید با وارد کردن آن کد پیگیری در سایت www.post.ir در هر زمان ، موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. درصورتیکه امکان رهگیری مرسولات باشد تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.
2- محدوده اطراف شهر تهران: در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پست صورت می گیرد.
3- شهر تهران : همکاران بخش ارسال دابی پس از ثبت سفارش توسط شما و تاييد پرداخت از دابی، نسبت به ارسال کالای شما اقدام خواهند کرد ،در این روش قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و تحویل بسته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت. هزینه ارسال برای برخی از سفارشات تهران بنا به صلاح دید دابی برای ارگان ها ،جشنواره ها و سازمان های خاص رایگان می باشد. هزینه محصولات سبک وزن تر 4.500 تومان می باشد . هزینه ارسال کالاهای بزرگ و وزن دار برای عزیزانی که ساکن تهران می باشند 10.000 تومان می باشد هدف ما رضایت مشتری و کیفیت خدمات می باشد .